5

 

 
Jedyna w swoim rodzaju MUZYCZNA BOMBONIERKA za którą odpowiada duo damsko-męskie, dwa żywioły sceniczne, dwie niezwykle pozytywne energie a przede wszystkim dwoje przyjaciół: Sabina Karwala (SABINA) i Mateusz Pisulak (THEO). Gwarantujemy to co najprzyjemniejsze dla duszy serca i umysłu czyli koncert z fantastyczną muzyką i towarzyszącym jej efektem WOW: muzyką która powstawać będzie na Waszych oczach, dosłownie! To wszystko za sprawą atrakcyjnej pętli brzmień jakie umożliwi looper zestawiony z żywymi dźwiękami i elektryzującym wokalem.
Multiinstrumentalny live act przeniesie słuchaczy m.in. w retro-świat Amy Winehouse. Wybrzmią takie hitowe utwory jak „Back to black” czy „Rehab”. Single Lady na scenie czyli SABINA, zaprezentuje swoją interpretację muzycznych dzieł m.in. Beyoncé, Miley Cyrus czy Billie Eilish. Nie zabraknie również odniesień do autorskiego materiału artystki która wydała dwa świetnie przyjęte przez słuchaczy albumy w klimacie electro-pop („Lepidoptera”, „Bluemental”). Looper, saksofon, flety i fleciki. THEO i jego zapętlone loop-wariacje w połączeniu z żywymi instrumentami doskonale oddadzą nastrój gorrrącego lata! W końcu to nic innego jak smaczny, wielowymiarowy muzyczny trip! SABINA - swoją solową karierę muzyczną rozpoczęła od albumu długogrającego pt „Lepidoptera”. Po wydanej w 2019 roku debiutanckiej płycie pojawił się apetyt na więcej. Tak powstał jej drugi album pt. „Bluemental” który zawiera 10 niezwykle różnorodnych propozycji w tym jedną nagraną w duecie z Michałem Szczygłem. Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka ale także aktorka. Od kilku lat z dużym sukcesem wciela się w postać więźniarki Velmy Kelly u boku Barbary Kurdej-Szatan w musicalu „Chicago” na deskach Krakowskiego Teatru Variete. Na dużym ekranie zadebiutowała w roli Rybki w produkcji Marysi Sadowskiej pt. „Pokusa”. THEO - obieżyświat i multiinstrumentalista. Przez wiele lat związany z brytyjskimi big bandami
(BMus Big Band Birmingham, Jazz Composers Big Band, HMFO Big Band, Jagermeister Brass Band). W latach 2017-2019 członek Azamara Quest Orchestra z którym przepłynął świat w wzdłuż i w szerz grając na saksofonie tenorowym, klarnecie oraz flecie. Dzisiaj można go usłyszeć m.in. w warszawskim Piano Bar, w Fabryce Norblina w trakcie środowych jammów oraz w Krakowskim Teatrze Variete podczas „Rewii Variete”. 
 
sabina