Wieluński Dom Kultury
Pokaż menu

Wielka draka w Prosiaczkowie!

W sobotni poranek dzieci, które przybyły na Bajkoranek obejrzały przedstawienie, które bawiło i uczyło.

997, 998 i 999 to najważniejsze numery, które ratują nam życie. Wiedzą o tym już uczestnicy przedstawienia pn. „Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy”. Nie zabrakło tam tematów związanych z nieufnością wobec obcych, asertywnością czy niebezpiecznymi przedmiotami. Nie tylko aktorzy mówili o bezpieczeństwie, ale również aspirant sztabowy Waldemar Kozera z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. W pełnej humoru i dobrej zabawy atmosferze dzieci uczyły się o ważnych tematach związanych z bezpieczeństwem.

Spektakl dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Pokaż panel
Pracownia muzyki
Pracownia plastyki
Pracownia arteterapii
Pracownia ruchu
Kluby
Wieluński Uniwersytet trzeciego wieku


Kontakt

Wieluński Dom Kultury
Krakowskie Przedmieście 5
98-300 Wieluń
tel. 43 843 86 40
Więcej...

Deklaracja dostępności

Więcej...

Zadanie pn. "Krzesimir Dębski-dzieło na orkiestrę mieszaną z udziałem solisty” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, w ramach programu „Zamówienia kompozytorskie”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

Zadanie pn. „Promujemy ekologię” dofinansowane ze środków Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich.

Zadanie pn. „Cyfryzacja sali kameralnej Kino Teatru-Syrena w Wieluniu” w ramach „Programu Operacyjnego Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej Rozwój Kin – Cyfryzacja”.

Zadanie pn. „Zakup i montaż nagłośnienia kinowego i ekranu kinowego w Sali kameralnej Kino Teatru Syrena w ramach programu operacyjnego Rozwój kin – Modernizacja Kin” dofinansowane z środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej .