Wieluński Dom Kultury
Pokaż menu
 
 
 
 
 
 
 
 

Terapia przez sztukę dla wrażliwych dzieciaków

Zajęcia dla wrażliwych dzieciaków, podczas których mali artyści poznają nowe techniki i metody pracy, jednocześnie bawiąc się. Uczą się kompozycji, projektowania, kreatywnego myślenia, współdziałania w grupie. Budują swoją samoocenę. Chętnie uczestniczą w zajęciach oraz swoim wzajemnym towarzystwie.

ProwadziKatarzyna Łaskawiec – nauczyciel mianowany z wieloletnim stażem. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Arteterapii – Akademia Jana Długosza w Częstochowie. Organizator i prowadzący wielu warsztatów edukacyjno – plastycznych na terenie województwa łódzkiego.

Pokaż panel
Pracownia muzyki
Pracownia plastyki
Pracownia arteterapii
Pracownia ruchu
Kluby
Wieluński Uniwersytet trzeciego wieku


Kontakt

Wieluński Dom Kultury
Krakowskie Przedmieście 5
98-300 Wieluń
tel. 43 843 86 40
Więcej...

Deklaracja dostępności

Więcej...

Zadanie pn. "Krzesimir Dębski-dzieło na orkiestrę mieszaną z udziałem solisty” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, w ramach programu „Zamówienia kompozytorskie”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

Zadanie pn. „Promujemy ekologię” dofinansowane ze środków Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich.

Zadanie pn. „Cyfryzacja sali kameralnej Kino Teatru-Syrena w Wieluniu” w ramach „Programu Operacyjnego Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej Rozwój Kin – Cyfryzacja”.

Zadanie pn. „Zakup i montaż nagłośnienia kinowego i ekranu kinowego w Sali kameralnej Kino Teatru Syrena w ramach programu operacyjnego Rozwój kin – Modernizacja Kin” dofinansowane z środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej .