Wieluński Dom Kultury
Pokaż menu
 
 
 
 
 
 
 
 

Zespół Poezji Śpiewanej ,,Gwiazdy po osiemnastej"

,Gwiazdy po osiemnastej’’ – zespół poezji śpiewanej, działający w ramach muzycznych sekcji WDK. Propozycja aktywnej samorealizacji oraz rozwijania zdolności wokalnych i instrumentalnych dla młodzieży uzdolnionej i wrażliwej muzycznie. Grupa działa od października 2015r., lecz w tym krótkim czasie muzycznie uświetniała m.in. WOŚP w WDK, Wieluńską Stajenkę 2016 – ,,Pociąg do Betlejem’’, imprezy środowiskowe i lokalne.

Pokaż panel
Pracownia muzyki
Pracownia plastyki
Pracownia arteterapii
Pracownia ruchu
Kluby
Wieluński Uniwersytet trzeciego wieku


Kontakt

Wieluński Dom Kultury
Krakowskie Przedmieście 5
98-300 Wieluń
tel. 43 843 86 40
Więcej...

Deklaracja dostępności

Więcej...

Zadanie pn. "Krzesimir Dębski-dzieło na orkiestrę mieszaną z udziałem solisty” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, w ramach programu „Zamówienia kompozytorskie”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

Zadanie pn. „Promujemy ekologię” dofinansowane ze środków Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich.

Zadanie pn. „Cyfryzacja sali kameralnej Kino Teatru-Syrena w Wieluniu” w ramach „Programu Operacyjnego Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej Rozwój Kin – Cyfryzacja”.

Zadanie pn. „Zakup i montaż nagłośnienia kinowego i ekranu kinowego w Sali kameralnej Kino Teatru Syrena w ramach programu operacyjnego Rozwój kin – Modernizacja Kin” dofinansowane z środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej .