Wieluński Dom Kultury
Pokaż menu

Protokół z posiedzenia jury

VIII Konkurs Plastyczny „KARTKA WIELKANOCNA”

W dniu 4 marca 2016 r. jury w składzie:
Przewodniczący:
Elżbieta Kalińska – dyrektor Wieluńskiego Domu Kultury
Członkowie:
Tomasz Spychała – kierownik działu etnograficznego Muzeum Ziemi Wieluńskiej
Anna Macińska – instruktor plastyki w Wieluńskim Domu Kultury
dokonało kwalifikacji i oceny nadesłanych prac.

Na VIII konkurs „Kartka Wielkanocna” wpłynęło 155 prac.
Do udziału w konkursie zakwalifikowano wszystkie prace.
W 5 kategoriach wiekowych oceniono następującą ilość prac:
– Przedszkola – 26
– Szkoły podstawowe kl. I-III – 55
– Szkoły podstawowe kl. IV-VI – 30
– Gimnazja i licea – 30
– Dorośli – 14

W konkursie wzięły udział prace dzieci, młodzieży i dorosłych z 18. placówek oświatowych,
wychowawczych i opiekuńczych:
Publiczne Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Wieluniu
Publiczne Przedszkole nr 3 w Wieluniu
Publiczne Przedszkole w Mokrsku
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu
Szkoła Podstawowa w Sieńcu
Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Sportowymi im. Kazimierza Wielkiego w Wieluniu
Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
Środowiskowy Dom Samopomocy w Wieluniu
Dom Pomocy Społecznej w Skrzynnie
Środowiskowy Dom Samopomocy w Ostrówku
Szkoła Podstawowa w Białej
Publiczne Gimnazjum w Białej
Szkoła Podstawowa w Rudzie
Gimnazjum w Ostrówku
Publiczne Gimnazjum w Mierzycach
Miejsko Gminny Dom Kultury w Działoszynie
Zespół Szkół nr 3 w Lubiniu

Jury przyznało nagrody w następujących kategoriach:
PRZEDSZKOLA:
I miejsce – Zuzanna Nowak lat 5, Publiczne Przedszkole nr 3 w Wieluniu
II miejsce – Sandra Szczukiecka lat 6, zgłoszenie indywidualne
III miejsce – Hanna Ślusarczyk lat 4, Publiczne Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Wieluniu

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I-III
I miejsce – Lena Woźniak lat 8, Szkoła Podstawowa w Sieńcu
II miejsce – Antoni Grzeżółkowski lat 8, Szkoła Podstawowa w Rudzie
III miejsce – Wiktor Dzwończyk lat 9, Zespół Szkół nr 3 w Lubiniu

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV-VI:
I miejsce – Alicja Lepla lat 12, Szkoła Podstawowa w Sieńcu
II miejsce – Agnieszka Wrzesińska lat 11, zgłoszenie indywidualne
III miejsce – Wiktoria Łukaszewska lat 11, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu

GIMNAZJA I LICEA:
I miejsce – Natalia Szczepańska lat 13, Gimnazjum w Ostrówku
II miejsce – Julia Grabowska lat 15, Publiczne Gimnazjum w Białej
III miejsce – Paula Zawada lat 15, Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Sportowymi
im. Kazimierza Wielkiego w Wieluniu

DOROŚLI:
I miejsce – Krystyna Stępień, zgłoszenie indywidualne
II miejsce – Dorota Łyczkowska, Dom Pomocy Społecznej w Skrzynnie
III miejsce – Blanka Dobrzańska, Środowiskowy Dom Samopomocy w Ostrówku

Jury:
Elżbieta Kalińska
Tomasz Spychała
Anna Macińska

Pokaż panel
Pracownia muzyki
Pracownia plastyki
Pracownia arteterapii
Pracownia ruchu
Kluby
Wieluński Uniwersytet trzeciego wieku


Kontakt

Wieluński Dom Kultury
Krakowskie Przedmieście 5
98-300 Wieluń
tel. 43 843 86 40
Więcej...

Zadanie pn. „Poszukiwanie korzeni. Wielokulturowe warsztaty artystyczne” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i  Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zadanie pn.: Program Edukacji Ekologicznej dla mieszkańców Ziemi Wieluńskiej „Chrońmy nasze środowisko” realizowane jest z udziałem środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w formie dotacji.